img

DeltaLimburg.nl

Hèt informatieve (nieuws)platform voor Midden-Limburg.

2-1-2026 10:24

Roertunnel en Tunnel Swalmen A73 één nacht dicht in januari 2026

Midden-Limburg - 2 januari 2026 - In de maand januari worden de Roertunnel en Tunnel Swalmen (A73) één nacht afgesloten voor alle verkeer vanwege regulier onderhoud. Het betreft de nacht van donderdag 22 januari op vrijdag 23 januari. Tijdens deze nachtafsluiting zijn de gebruikelijke omleidingsroutes van kracht. 

A73 Roertunnel

Nachtafsluiting A73-tunnels 

- donderdag 22 januari 20.00 uur tot vrijdag 23 januari 6.00 uur - beide tunnels

Tijdens deze nachtafsluiting zijn de gebruikelijke omleidingsroutes van kracht, deze staan ook aangegeven met borden langs de weg.

De werkzaamheden worden uitgevoerd door Croon Wolter & Dros - Ballast Nedam in opdracht van Rijkswaterstaat.

Om de veiligheid van de A73 tunnels (Roertunnel en Tunnel Swalmen) te waarborgen worden er in opdracht van Rijkswaterstaat door Croon Wolter & Dros - Ballast Nedam regelmatig onderhoud- vervanging en renovatiewerkzaamheden uitgevoerd.


Bron Midden Limburg Bereikbaar/Foto © DeltaLimburg.nl

Wellicht interessant