Beegden - 7 augustus 2026 - Het Alzheimer Café Maasgouw presenteert op maandag 14 september de theatervoorstelling 'De dementie van Jet & Harrie' in Gemeenschapshuis 't Leuke in Beegden. Deze bijzondere voorstelling laat je lachen en huilen en geeft een inkijk in het proces van de wereld van dementie. De toegang is gratis en voor een hapje en een drankje wordt gezorgd.

wanneer - maandag 14 september 2026, van 14.00 tot 16.00 uur
waar - Gemeenschapshuis 't Leuke, Leukenstraat 6, Beegden
toegang - gratis, voor een hapje en een drankje wordt gezorgd
aanmelden - vooraf aanmelden is verplicht en kan tot 7 september door een e-mail te sturen naar alzheimercafe.maasgouw@alzheimervrijwilligers.nl onder vermelding van uw naam en het aantal personen.
extra informatie - Parkeren kan bij het 't Leuke of op het Dorpsplein nabij cafetaria Plein 5. U kunt ook gebruikmaken van de Wensbus.
Op www.deltalimburg.nl/agenda zijn nog veel meer activiteiten te vinden in onze regio!