img

DeltaLimburg.nl

Hèt informatieve (nieuws)platform voor Midden-Limburg.

9-8-2023 12:42

'Canon van Maasgouw' nu ook in de bibliotheek

Maasgouw - 9 augustus 2023 - De Canon van Maasgouw is een verzameling van historische en culturele hoogtepunten uit de geschiedenis van de gemeente Maasgouw. Het boek - met daarin de belangrijke gebeurtenissen, personen, plekken en tradities die onze gemeente hebben gevormd tot wat het vandaag de dag is - werd op 11 juli jl. gepresenteerd en is nu ook opgenomen in de collectie van de bibliotheken in Heel, Linne en Maasbracht.

img

Of je nu een geschiedenisliefhebber bent, een student die meer wil leren over de lokale cultuur, of gewoon nieuwsgierig bent naar de verhalen die onze gemeente vormgeven, de Canon van Maasgouw biedt voor elk wat wils. Het is een unieke kans om onze geschiedenis te ontdekken en te waarderen!

Ben je benieuwd naar de verhalen uit de Canon van Maasgouw? Sinds kort is dit prachtige boek opgenomen in de collectie van de bibliotheken in Maasgouw.

Bibliotheek Maasgouw - Suikerdoossingel 49 en Neutrale Hoek 4 h (Maasbracht)
Bibliotheek Heel - Sportparklaan 56
Bibliotheek Linne - Linnerhof 36

Foto Pieter Cornelissen|DeltaLimburg.nl
090823/HvL

Wellicht interessant