Leveroy - 11 juli 2025 - Op kermiszondag 13 juli in Leveroy is het muziek alom: 's ochtends verzorgen alle geledingen van fanfare Concordia een concert en ’s middags is het spätshoppen met de Sillentaler! De optredens vinden plaats op het kermisplein tussen café Oad Leivere en Zest Gastrobar. De toegang is gratis, maar een vrije gift wordt zeer op prijs gesteld. Iedereen is van harte welkom!
aanvang 10.30 uur - fanfare Concordia
De percussiegroep onder leiding van Guido Pouwels opent het kermisconcert. Tijdens dit concert is de gehele percussiegroep te horen, maar ook de jeugdige leden zullen enkele werken spelen en laten horen wat ze in huis hebben! Daarna is het de beurt aan de jeugd van Forever Young. Onder leiding van Evy Peeters brengen zij een vrolijk programma voor een zonnige zondagochtend! Traditiegetrouw zal Fanfare Concordia onder leiding van Bart Partouns het concert afsluiten met lekkere in het gehoor liggende muziek, meezingers en een heerlijke paso doble aan het eind.
16.00 - 18.00 uur - Sillentaler
Ook de Sillentaler zijn weer van de partij. Inmiddels zijn ze wereldberoemd na hun optreden op het podium van het OLS afgelopen zondag in Heythuysen. De Sillentaler zullen heerlijke, originele Böhmische werken brengen, maar ook medleys waarin veel bekende werken voorbijkomen en nog veel meer!
Op www.deltalimburg.nl/agenda zijn nog veel meer activiteiten te vinden in onze regio.
Foto: © via Fanfare Concordia