Heythuysen - 24 mei 2024 - Burgemeester Desirée Schmalschläger van de gemeente Leudal heeft jongeren die op donderdag 6 juni voor het eerst mogen stemmen, persoonlijk benaderd: "Afgelopen dagen hebben alle jongeren die dan voor de allereerste keer mogen stemmen een ansichtkaart van mij ontvangen. Dit om extra te benadrukken dat hun stem ertoe doet."
Op donderdag 6 juni zijn de Europese verkiezingen. Het is een unieke gelegenheid waarop we met z’n allen over de toekomst van de Europese Unie kunnen beslissen. Of het nu voor gemeentes, het nationale parlement of het Europees Parlement is, stemmen is altijd belangrijk. Het is een uitgelezen kans om je mening te geven over belangrijke onderwerpen.
Als je nog niet (zeker) weet op wie je wil stemmen bij de Europese Verkiezingen en je kunt daarbij wel wat hulp gebruiken, dan kan de Kieskompas en/of de Kieswijzer je wellicht op weg helpen.
Na het invullen krijg je te zien welke partijen of waterschap het beste passen bij jouw standpunten en welke juist heel ver van je afstaan.
Je mag natuurlijk op 6 juni helemaal zelf bepalen welke hokje je rood kleurt!
Afbeelding gemeente Leudal
240524/HvL