Leudal - 29 mei 2023 - Eenmaal per maand wordt in het Leudal een wandeling georganiseerd voor mantelzorgers van mensen met dementie, gevolgd door samen koffiedrinken. Onderling verhalen delen en ervaringen uitwisselen tijdens een gezellige buitenactiviteit. De wandelingen vinden afwisselend plaats op woensdag of vrijdag met wisselende startlocaties. Op vrijdag 23 juni is de volgende wandeling, vanuit Café Restaurant St. Servaas in Nunhem.
Deze maandelijkse activiteit is tot stand gekomen vanuit een samenwerking van Synthese, Hulp bij Dementie, het Alzheimer-café, Proteion Welzijn en steunpunt Mantelzorg Leudal. De gemeente Leudal is een Dementievriendelijke Gemeente.
wanneer - vrijdag 23 juni 2023, van 10.30 tot 11.30 uur, gevolgd door samen koffiedrinken tot ca. 12.30 uur
waar - startlocatie is Café Restaurant St. Servaas, Sint Servaasweg 46, Nunhem
aanmelden - is niet nodig
meer informatie - mocht u problemen hebben met het naar de startplaats toe komen of vragen hebben over de toegankelijkheid van de wandelroute, neem dan contact op met Maria van der Ven via 06-23957925 of met Synthese via 0475-745138.
Op www.deltalimburg.nl/agenda zijn nog veel meer activiteiten te vinden in onze regio.
290523/HvL